WhatsApp

Kurumsal

Hakkımızda

ASK MOBİLYA GEREÇLERİ SAN.TİC.A.Ş. üretimi Türkiye için yeni sayılabilecek çekmece rayı alanında, kurucumuz Mehmet Selçuki’nin bilgi ve tecrübesi önderliğinde, yurt içi sektörün belli başlı üreticilerinden biri haline gelmiştir. 2009 yılında tamamen yerli sermaye ile üretime başlamış olan ASK her türden mobilyaya uygun, ihtiyaca yönelik, kaliteli ve dayanıklı çekmece rayları üretmektedir.

 

Firmamız geliştirdiği AR-GE çalışmaları ve müşterilerimizin gereksinimlerine yönelik ürün üretme gayesiyle yapmakta olduğu yeni yatırımlarla alanında ilerlemeye devam etmektedir. Önceliği müşteri memnuniyetini sağlamak ve kaliteli ürün üretmek olan ASK, bu amaca yönelik üretim yapan en iyi tedarikçilerle çalışmaktadır. Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde yer alan bayileri ve teknik ağıyla firmamız satış sonrasında da müşterilerine en iyi hizmeti ve en etkili çözümleri sunmaktadır.
 
2019 yılında gerçekleştirmeyi planladığımız yeni yatırımlarla üretim hacmimizi genişletmeyi ve hem yurt içi hem yurt dışı alanda her türden talep ve ihtiyaca sahip daha fazla müşteriye hizmet vermeyi, bu vesileyle ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak artırmayı hedeflemekteyiz.

 

 

VİZYONUMUZ

 

Üretimde daha iyi kalite ve sürekli yenilikle, yurt içinde olduğu gibi uluslararası alanda da müşteri odaklı
ve rekabetçi bir tedarikçi-partner olmak.

 

MİSYONUMUZ

 

Müşterilerimizin mobilya alanındaki çeşitlli talep ve ihtiyaçlarını; fonsiyonellik, iyi kalite ve optimum
fiyatlarla sentezlenerek, etkin pazarlama ağı ve teknik servisle desteklenen ürünler üretmek.

 

DEĞERLERİMİZ

 

Müşteri memnuniyeti
Çalışan memnuniyeti
Birlikte büyümek
‘Daha iyi’ ye ulaşmak için tutku duymak
Tüm bunları yaparken adil olmak

 

Öneri - Geri Bildirim

Ürünlerimiz hakkında
görüş ve öneride bulunmak veya detaylı bilgi almak için
bizlerle iletişime geçebilirsiniz.