Ask-Rolly Mobilya Gereçleri San. Tic. A.Ş.


Güzel Olarak Görülen Her Şey, Aslında Birçok Parçadan Meydana Gelen Güzelliklerin Bütünüdür. Bir İnsana Bakıldığında Saç Rengi, Boyu ve Yüz Güzelliği Gibi Dış Görünüşüne Dikkat Edilir. Aslında İnsanı Değerli Kılan İçindeki Güzelliklerdir.

Bir Dolap Veya Bir Masa Ne Kadar Güzel İse; Onu Bütünleyen Bütün Parçalar da Mükemmel Demektir. Firmamız, ASK MOBİLYA GEREÇLERİ A.Ş.; Bütün Kusursuz Güzellikler İnsanlar İçin Olmalı Felsefesi İle Yola Çıkmıştır. Sağlam, Güvenli, Kullanışlı Ve Uzun Ömürlü Olan Teleskopik Çekmece Raylarını; Türkiye’nin Mobilya Başkenti Kayseri’de Kendi Tesislerinde Üretmektedir. Otomatik Üretim Ve Kaplama Hatları Kendi Bünyesindedir. Siz Değerli Müşterilerimize En Kaliteli Mamulleri Sunmak, Firmanın Vazgeçilmez Hedefidir.


Çekmece ray imalatı sektöründe, 2009 yılında tamamiyle yerli sermaye ile üretime başlamış olan ASK MOBİLYA GEREÇLERİ SAN. TİC. A.Ş., kullanıcıların sorunlarına, ihtiyaçlarına yönelik ürün üreterek hizmek vermektedir. Mobilya sektöründe önde gelen ülkeler arasında olan ülkemizde sektörün ihtiyacı olan teleskopik ray üretimine başlayan firmamız bu dalda Türkiye de üretim yapan birkaç firmadan biri haline gelmiştir. 2009 yılın da Kayseri de kurulan firmamız, kurulduğu günden itibaren kendini geliştirip daha kaliteli, dayanıklı ve uygun ürünler üretmeyi ilke edinmiştir.